W związku ze zbliżającym się początkiem nowego roku szkolnego i katechetycznego informujemy, że tak jak dotychczas obowiązują w szkole podstawowej podręczniki do nauki religii Wydawnictwa Archidiecezji Lubelskiej GAUDIUM. W klasach 4-6 jako zeszyt ucznia służy podręcznikowy zeszyt ćwiczeń pt. KARTA PRACY UCZNIA. Te zeszyty ćwiczeń stanowią bazę pracy ucznia i wymagają indywidualnego nabycia i wypełniania, podręczniki natomiast można wypożyczyć od starszych i potem zwrócić lub zakupić nowe i np. po roku przekazać młodszym. Obowiązuje dotychczasowa seria podręczników (nie "NOWA SERIA"!!!).

W tym roku nie będzie możliwości nabywania katechizmów na plebanii, zatem już teraz prosimy o zaopatrywanie się podczas robienia innych szkolnych zakupów.

W kwestiach szczegółowych prosimy o osobisty kontakt z księdzem katechetą, który będzie uczył w konkretnej klasie.

Link do strony wydawnictwa z właściwymi podręcznikami jest dostępny TUTAJ.


 Przypominamy, że zgodnie z Dyrektorium Katechetycznym cała formacja do przyjęcia każdego z sakramentów oraz ich udzielanie i przyjmowanie – dotyczy to zwłaszcza Pierwszej Komunii św. i Bierzmowania – ma odbywać się we własnej parafii zamieszkania, niezależnie od miejsca odbywania nauki szkolnej. W kwestiach wątpliwych należy się jak najszybciej skontaktować z Księdzem Proboszczem.