Pozostaje bezwzględny obowiązek zasłaniania nosa i ust podczas przebywania wewnątrz kościoła i zachowania dystansu 2m między osobami oraz troska o dezynfekcję rąk przy wchodzeniu do kościoła i przed przystąpieniem do konfesjonału, aby nie było ryzyka zakażenia! Spowiadamy się również mając zasłonięty nos i usta!
Dodatkowe obostrzenia dla STREFY ŻÓŁTEJ dotyczące kościoła to: limit 1 osoba na 4m2, zaś strefa czerwona to 1 osoba na 7m2 (dla pewnej orientacji - nie licząc asysty liturgicznej - u nas jest to 150 osób w kościele w przypadku strefy żółtej, zaś 86 osób w przypadku strefy czerwonej) oraz poza kościołem do 150 osób - z zachowaniem dystansu minimum 1,5m. Natomiast wszędzie istnieje podstawowy obowiązek noszenia masek zasłaniających nos i usta oraz dezynfekcja dłoni.
Od 7 do 29 listopada limit w naszym kościele wynosi 40 osób.

Każda osoba, która do 21.11.2020 zgodnie z wymaganiami założyła swoje konto, ma już je aktywne. Wystarczy się zalogować wpisując swój login i hasło. Korzystanie z kamerki nie wymaga rejestracji!

KAMERKA INTERNETOWA

Aktualnie nasza kamera on-line z kościoła działa poprawnie. Na płynność i jakość przesyłu danych nie mamy wpływu!

Kolędnicy misyjniDzisiaj podczas Mszy św. o godz. 11.00 w naszym kościele odbyło się uroczyste rozesłanie kolędników misyjnych. Dzieci włączyły się do liturgii, a także zademonstrowały piękną prezentację przygotowaną przez p. Albinę Pyzik. Po Mszy św. kolędnicy misyjni wyruszyli w teren całej parafii.

Tym razem zebrane ofiary przeznaczone będą na budowę szkoły dla głuchoniemych w Kamerunie (Bertoua), na leczenie dzieci w szpitali w Republice Środkowej Afryki (Bagandou) oraz na remont szpitala w Zambii (Katondwe).

Wszystkim, którzy włączyli się w to piękne i szlachetne dzieło niech Nowonarodzone Dziecię błogosławi.

Zapraszamy do galerii zdjęć.

W ostatni dzień Starego Roku, jak w każdej parafii tak też i w naszej, sprawowana była Msza św. i nabożeństwo dziękczynno-błagalno-przebłagalne. Jest to też okazja do podsumowania odchodzącego roku z perspektywy "swojego podwórka". Niżej są podane niektóre dane statystyczne z 2011 roku.

Sakrament Chrztu św.:
1. Emilia Laura Oleksy