Get Adobe Flash player
Skończył się czas dyspensy od udziału w niedzielnej Mszy świętej.
Pozostaje bezwzględny obowiązek zasłaniania nosa i ust podczas przebywania wewnątrz kościoła i zachowania dystansu 2m między osobami oraz troska o dezynfekcję rąk przy wchodzeniu do kościoła i przed przystąpieniem do konfesjonału, aby nie było ryzyka zakażenia! Spowiadamy się również mając zasłonięty nos i usta!

Uwaga!


Każda osoba, która do 20.09.2020 założyła swoje konto, ma już je aktywne. Wystarczy się zalogować wpisując swój login i hasło. Korzystanie z kamerki nie wymaga rejestracji!

Odwiedza nas 28 gości oraz 0 użytkowników.

KAMERKA INTERNETOWA


Aktualnie nasza kamera on-line z kościoła działa poprawnie. Na płynność i jakość przesyłu danych nie mamy wpływu!

Serdecznie zapraszamy na pielgrzymkę do Włoch w dniach od 9-17 kwietnia 2012 r. Są jeszcze wolne miejsca, dlatego zachęcamy do zdecydowania i zapisania się, bo naprawdę warto.

Szczegóły TUTAJ, a także w kancelarii parafialnej.

Krzyż na górze NeboSerdecznie zapraszamy wszystkich na wielkopostne nabożeństwa pasyjne w naszym kościele:
- Droga krzyżowa - piątek, godz. 16.00; niedziela, godz. 14.30
- Gorzkie żale - niedziela, godz. 15.00

Po tych nabożeństwach dzieci otrzymują naklejki do planszy drogi krzyżowej p.t.: "Nie wstydzę się Jezusa".

Czas Wielkiego Postu, to także czas donowy duchowej - rekolekcyjnej. W naszej parafii rekolekcje wielkopostne odbędą się od piątku do niedzieli (30.03-1.04). Poprowadzi je ks. Robert Głodowski, saletyn, który na co dzień jest proboszczem parafii św. Stanisława w Busku k. Lwowa (Ukraina).

Czytaj więcej...

Zapraszamy wszystkich do uczestnictwa w nabożeństwach poszczególnych dni Triduum Paschalnego w naszym kościele parafialnym:

- Wielki Czwartek: godz. 18.00,

- Wielki Piątek: godz. 18.00,

- Wielka Sobota: godz. 19.00.

koncert

 

misje
Drodzy Parafianie!   

Czas Misji Świętych, to czas szczególny. Jest to czas, kiedy Bóg może każdego z nas dotknąć swoją łaską i swoją miłością. Jest to czas, kiedy poprzez naszą parafię będzie przechodził Chrystus, aby prostować nieraz bardzo pogmatwane ścieżki naszego życia.

Jeżeli tylko pozwolimy działać Jezusowi, On swoją miłością naprawi to, co człowiek zepsuł poprzez grzech. I poprowadzi każdego z nas drogą osobistego nawrócenia i przemiany życia. Jezus ma moc, aby to uczynić, niezależnie od tego, jak bardzo odeszliśmy od Boga i od tej Drogi, którą On nas prowadzi.

Lecz by tak się mogło stać, trzeba, abyśmy przeżyli dobrze czas misji świętych, które są przed nami. Jest to szczególny czas zatrzymanie się, zadumy i refleksji. To nowa, kolejna szansa, którą daje nam Bóg, abyśmy mogli przemienić swoje życie!

Przyjmij więc, Bracie i Siostro, to zaproszenie do udziału w misjach świętych! Są one tą szansą, którą daje Ci Bóg, abyś mógł jeszcze bardziej przybliżyć się do Niego i być szczęśliwy. Nie zmarnuj tego czasu, który Bóg stawia przed Tobą i pragnie abyś go dobrze wykorzystał!

Zapraszamy Cię więc do udziału w tych Misjach świętych! Wykorzystaj dobrze ten czas i tę szansę, którą daje Ci Bóg!

Wasi Duszpasterze
oraz
Misjonarze RedemptoryściCzytaj więcej...

roczn-peregryn-2012W środę 22 sierpnia o godz. 20.00 Mszą św. i apelem jasnogórskim uczciliśmy kolejną rocznicę peregrynacji w naszej parafii Matki Bożej Częstochowskiej w kopii Cudownego Obrazu.

W tym roku mija 12 lat, jak Matka nawiedziła swoje dzieci - parafię w Paszynie.

Przypomnieliśmy sobie, że oddać się w opiekę Maryi, to pójść za głosem Chrystusa. Uznać Ją za Matkę, to kierować się Bożymi wskazaniami w życiu społecznym, sąsiedzkim, rodzinnym, zawodowym...

Maryjo, Królowo Polski! Jestem przy Tobie, pamiętam, czuwam. Na każdy czas!

blog-lektor2012Dnia 15 grudnia  w kościele MB Niepokalanej w Nowym Sączu miało miejsce błogosławieństwo nowych lektorów ze wszystkich parafii naszego dekanatu i uroczyste dopuszczenie ich do posługi czytania słowa Bożego podczas zgromadzenia liturgicznego.

Czytaj więcej...

b-nar-2012

Święta noc

Gwiazdka już pierwsza błysła na niebie,
W ręku matczynym opłatek będzie.
Życzenia, które jak echo płyną,
Rozświetlą mroki – Boża Dziecino!

Czytaj więcej...

koncert1W piątek 27 kwietnia w naszym kościele odbył się koncert poświęcony pamięci bł. Jana Pawła II, wpisujący się w uroczyste upamiętnienie pierwszej rocznicy jego beatyfikacji. W koncercie wziął udział zespół EKG z Nowego Sącza z solistką p. Natalią Zabrzeską-Nieć oraz dzieci z Zespołu Szkół w Paszynie.

Czytaj więcej...

cmentarz-jesienPory roku mijają,
choć pragniesz zatrzymać się w czasie.
Nacieszyć się śpiewem ptaków,
czy też jesienią w krasie.

Czytaj więcej...

Kamera on-line

camera

 • 1.jpg
 • 2.jpg
 • 3.jpg
 • 4.jpg
 • 5.jpg
 • 6.jpg
 • 07.jpg
 • 7.jpg
 • 08.jpg
 • 8.jpg
 • 9.jpg
 • 09.jpg
 • 10.jpg
 • 11.jpg
 • 12.jpg
 • 13.jpg
 • 14.jpg
 • 15.jpg
 • 16.jpg
 • 17.jpg

Od 16.09.2019 jesteś:

198414
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
? ? ? ? ?
Ten miesiąc
Poprzedni
Razem
265
199
1967
192529
11836
20921
198414

Twoje IP: 18.207.106.142
2020-09-26 16:58

youtube

fb

Polecamy