koncert1W piątek 27 kwietnia w naszym kościele odbył się koncert poświęcony pamięci bł. Jana Pawła II, wpisujący się w uroczyste upamiętnienie pierwszej rocznicy jego beatyfikacji. W koncercie wziął udział zespół EKG z Nowego Sącza z solistką p. Natalią Zabrzeską-Nieć oraz dzieci z Zespołu Szkół w Paszynie.

Zgromadzona publiczność miała możliwość wysłuchania pieśni i piosenek religijnych związanych, bądź szczególnie lubianych przez Papieża. Dodatkowym przeżyciem religijno-estetycznym było także śledzenie „na bieżąco” w trakcie koncertu niektórych charakterystycznych rysów z życia naszego Wielkiego Rodaka – dzięki przygotowanej z tej okazji prezentacji multimedialnej.

Gorące podziękowania za ten koncert kierujemy na ręce wszystkich, którzy przyczynili się do tego, że ten koncert się odbył, także na ręce wykonawców. Szczególnie dziękujemy organizatorom. A byli nimi: Dyrekcja Zespołu Szkół w Paszynie, Ksiądz Proboszcz parafii w Paszynie, p. Renata Skoczeń i p. Ewa Zabrzeska.

2021-01-20 15:25