Get Adobe Flash player
Biskup Andrzej Jeż przywrócił na nowo dyspensę od udziału w niedzielnej i świątecznej Mszy świętej dla poszczególnych grup wiernych, co jednak nie zwalnia od uczestnictwa we Mszy świętej w innej formie ("na żywo") lub w dni powszednie - zamiast niedzieli.
Pamiętajcie o obowiązku zasłaniania nosa i ust podczas przebywania wewnątrz kościoła i zachowania dystansu 2m między osobami oraz o dezynfekcji rąk przy wchodzeniu do kościoła i przed przystąpieniem do konfesjonału! Spowiadamy się również mając maskę zasłaniającą nos i usta!
Dodatkowe obostrzenia dla STREFY ŻÓŁTEJ dotyczące kościoła to: limit 1 osoba na 4m2, zaś strefa czerwona to 1 osoba na 7m2 (nie licząc asysty liturgicznej - u nas jest to 150 osób w kościele w przypadku strefy żółtej, zaś 86 osób w przypadku strefy czerwonej) oraz poza kościołem do 150 osób - z zachowaniem dystansu minimum 1,5m. Natomiast wszędzie istnieje podstawowy obowiązek zachowania dystansu, noszenia masek zasłaniających nos i usta oraz dezynfekcja dłoni.
Aby mimo limitów jak najwięcej osób mogło uczestniczyć w niedzielnej Mszy świętej - liturgia niedzielna jest sprawowana już w sobotę wieczorem (godz. 18:00). W niedzielę Msze święte są o godz. 7:00, 9:00, 11:00 i 14:00.
Aktualnie limit w naszym kościele wynosi 40 osób.

Uwaga!


Każda osoba, która do 7.01.2021 zgodnie z wymaganiami założyła swoje konto, ma już je aktywne. Wystarczy się zalogować wpisując swój login i hasło. Korzystanie z kamerki nie wymaga rejestracji!

Odwiedza nas 55 gości oraz 0 użytkowników.

kol-mis-2012Tradycją już się stało, że w święto św. Szczepana odbywa się rozesłanie kolędników misyjnych. W naszej parafii liturgia rozesłania miała miejsce podczas Mszy św. o godz. 11.00. Kilka grup kolędniczych złożonych z dzieci i młodzieży – uczniów naszej szkoły w Paszynie, przebranych w odpowiednie stroje uczestniczyło w liturgii. Kolędnicy przygotowali liturgię, przedstawili krótką scenkę nawiązującą tematycznie do hasła tegorocznej kolędy misyjnej (j. sango: E kangbi mabe i te – j. polski: Dzielmy się wiarą), otrzymali błogosławieństwo i zostali rozesłani do „dzielenia się wiarą” i zbierania funduszy na cele misyjne po terenie naszej parafii.

W tym roku kolędnicy misyjni i wszyscy ofiarodawcy pomagają materialnie dzieciom z Republiki Środkowej Afryki, Republiki Konga, Kamerunu, Brazylii i Wietnamu.

W tym miejscu chcemy gorąco podziękować wszystkim dzieciom i młodzieży – kolędnikom misyjnym, za ich zaangażowanie, ale także za ich świadectwo wiary i chęć pomocy swoim rówieśnikom z krajów misyjnych. Nie mniej gorąco dziękujemy ich rodzicom za otwartość na zaangażowanie swoich dzieci, a także wszystkim przyjmującym kolędników za gościnność, ofiarność, za wszelkie dobro. Chcemy również serdecznie podziękować p. Albinie Pyzik za przygotowanie kolędników, za przeprowadzane próby z poszczególnymi grupami, za żywe zainteresowanie i troskę.

Kamera on-line

camera

 • 1.jpg
 • 2.jpg
 • 3.jpg
 • 4.jpg
 • 5.jpg
 • 6.jpg
 • 07.jpg
 • 7.jpg
 • 08.jpg
 • 8.jpg
 • 9.jpg
 • 09.jpg
 • 10.jpg
 • 11.jpg
 • 12.jpg
 • 13.jpg
 • 14.jpg
 • 15.jpg
 • 16.jpg
 • 17.jpg

Od 16.09.2019 jesteś:

267456
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
? ? ? ? ?
Ten miesiąc
Poprzedni
Razem
351
727
2894
259845
13776
17374
267456

Twoje IP: 54.85.57.0
2021-01-20 14:41

youtube

fb

Polecamy