NIEDZIELĄ PALMOWĄ rozpoczynamy liturgiczny obchód Wielkiego Tygodnia. Uroczyste poświęcenie palm i procesja z palmami o godz. 11.00.

WIELKI CZWARTEK - to wspomnienie Ostatniej Wieczerzy, ustanowienia Eucharystii i Kapłaństwa.
Liturgia Wieczerzy Pańskiej rozpocznie się o 18:00. Po niej – przeniesienie Najświętszego Sakramentu do Ciemnicy i adoracja Pana Jezusa do godz. 21:00. Adoracja dla młodzieży od godz. 20.00 do 21.00.

WIELKI  PIĄTEK - jest pamiątką Chrystusowej Męki i Ofiary na Krzyżu, dlatego w tym dniu nie celebruje się Eucharystii.
O godz. 17:00 będzie Droga Krzyżowa, a po niej pierwszy dzień Nowenny do Bożego Miłosierdzia.
Liturgia Męki Pańskiej rozpocznie się o godz. 18:00. Obrzędy wielkopiątkowe wieńczy przeniesienie Najświętszego Sakramentu do kaplicy Bożego Grobu, odśpiewanie trzech części Gorzkich Żali i adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 22:00.
W tym dniu obowiązuje nas post ścisły.

WIELKA SOBOTA - trwamy w cichej adoracji Pana Jezusa w Grobie.
Poświęcenie pokarmów na stół wielkanocny będzie co godzinę: od 8:00 do 12:00.
Adoracja Krzyża oraz czuwanie przy Grobie zakończą się w sobotę o godz. 15:00 Nabożeństwem do Bożego Miłosierdzia. Od 15:30 będzie czas na posprzątanie i przygotowanie kościoła na Liturgię Wigilii Paschalnej oraz na Wielkanoc.
Wieczorną Liturgię Wigilii Paschalnej rozpoczniemy o godz. 19:00 przed wejściem do kościoła. Na tę liturgię przynieśmy ze sobą paschaliki lub inne świece (np. chrzcielne lub komunijne), aby ubogacić blaskiem światła obrzędy Liturgii Paschalnej.

WIELKANOC - radość ze Zmartwychwstania Pana Jezusa.
Dopełni wielkanocna procesja rezurekcyjna o godz. 6:00.
Kolejne Msze św. będą o 9:00, 11:00 i 14:00.