W Uroczystość Wszystkich Świętych Msze święte przed południem będą o godz. 7:00, 9:00 i 11:00. O godz. 14:00 rozpoczną się w naszym kościele Nieszpory Żałobne z kazaniem, potem w procesji różańcowej udamy się na cmentarz. Po zakończeniu liturgii - około godz. 15:30 rozpocznie się ostatnia w tym dniu Msza święta. Jak co roku na cmentarzu będzie przeprowadzona zbiórka do puszek na utrzymanie i funkcjonowanie Wyższego Seminarium Duchownego w Tarnowie.

W pierwszą sobotę – we wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych - Msze święte będą do południa o godz. 7:00, 9:00 i 11:00. O godz. 15:00 zgromadzimy się w kościele, skąd wyruszymy na stary cmentarz "na górce" modląc się na różańcu za naszych bliskich zmarłych. W drodze powrotnej odmówimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia, zaś po przybyciu do kościoła - około godz. 16:00 - rozpocznie się wieczorna Msza święta. Ofiara na tacę w tym dniu będzie przeznaczona na zimowe ogrzewanie naszego kościoła.


 Zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy różańcowej z WYPOMINKAMI w listopadowe niedziele o 8:30, zaś w dni powszednie do 8. listopada - o godz. 17:30.

Wykorzystajcie szansę, że w tych dniach (1-8.XI.) można - pod zwykłymi warunkami - zyskać i ofiarować odpust zupełny za wybraną duszę w czyśćcu i pomóc jej osiągnąć Niebo.