Get Adobe Flash player
Biskup Andrzej Jeż przywrócił na nowo dyspensę od udziału w niedzielnej i świątecznej Mszy świętej dla poszczególnych grup wiernych, co jednak nie zwalnia od uczestnictwa we Mszy świętej w innej formie ("na żywo") lub w dni powszednie - zamiast niedzieli.
Pamiętajcie o obowiązku zasłaniania nosa i ust podczas przebywania wewnątrz kościoła i zachowania dystansu 2m między osobami oraz o dezynfekcji rąk przy wchodzeniu do kościoła i przed przystąpieniem do konfesjonału! Spowiadamy się również mając maskę zasłaniającą nos i usta!
Dodatkowe obostrzenia dla STREFY ŻÓŁTEJ dotyczące kościoła to: limit 1 osoba na 4m2, zaś strefa czerwona to 1 osoba na 7m2 (nie licząc asysty liturgicznej - u nas jest to 150 osób w kościele w przypadku strefy żółtej, zaś 86 osób w przypadku strefy czerwonej) oraz poza kościołem do 150 osób - z zachowaniem dystansu minimum 1,5m. Natomiast wszędzie istnieje podstawowy obowiązek zachowania dystansu, noszenia masek zasłaniających nos i usta oraz dezynfekcja dłoni.
Aby mimo limitów jak najwięcej osób mogło uczestniczyć w niedzielnej Mszy świętej - liturgia niedzielna jest sprawowana już w sobotę wieczorem (godz. 18:00). W niedzielę Msze święte są o godz. 7:00, 9:00, 11:00 i 14:00.
Aktualnie limit w naszym kościele wynosi 40 osób.

Uwaga!


Każda osoba, która do 7.01.2021 zgodnie z wymaganiami założyła swoje konto, ma już je aktywne. Wystarczy się zalogować wpisując swój login i hasło. Korzystanie z kamerki nie wymaga rejestracji!

Odwiedza nas 64 gości oraz 0 użytkowników.

boze-narodzenie-ukraina-rizdvo.jpg

 

Gloria, gloria in excelsis Deo!!!

Chwała Bogu na wysokościach, a na ziemi pokój ludziom Jego upodobania!

 Drodzy Parafianie! Z okazji tegorocznych świąt Narodzenia Pańskiego u progu nadchodzącego nowego roku przyjmijcie od nas, waszych kapłanów-duszpasterzy, najserdeczniejsze życzenia świąteczno-noworoczne:

Niech Dobry i Kochający Bóg, który w Osobie Małej Dzieciny przyszedł, aby zamieszkać pośród nas jako przedziwny Emmanuel - "Bóg z nami", obdarza Was swoimi łaskami, ubogaca dobrem i miłością oraz upragnionym zdrowiem; niech Boża miłość (przyjęta i odwzajemniona) pomaga wypełnić wasze domowe ogniska klimatem, który stał się udziałem Najświętszej Maryi Panny i świętego Józefa. Oby te radosne święta pomogły Wam otworzyć się na Jezusa, który każdego dnia rodzi się dla nas na ołtarzu podczas Eucharystii, i zachęciły do częstego, pełnego wiary i miłości spotykania się z Bogiem w misterium Komunii Świętej.

Życzymy wszystkim naszym Parafianom, jak również waszym rodzinom rozsianym po świecie, krewnym, znajomym i przyjaciołom, a także wszystkim odwiedzającym naszą parafialną stronę, aby czas Świąt Narodzenia Pańskiego oraz nadchodzącego nowego 2021 roku obfitował w życiu każdego z Was Bożym błogosławieństwem i wszelkimi potrzebnymi łaskami w prowadzeniu radosnego, pięknego i szczęśliwego życia z sercem otwartym dla Boga i drugiego człowieka.

Szczęść Boże!

Kamera on-line

camera

 • 1.jpg
 • 2.jpg
 • 3.jpg
 • 4.jpg
 • 5.jpg
 • 6.jpg
 • 07.jpg
 • 7.jpg
 • 08.jpg
 • 8.jpg
 • 9.jpg
 • 09.jpg
 • 10.jpg
 • 11.jpg
 • 12.jpg
 • 13.jpg
 • 14.jpg
 • 15.jpg
 • 16.jpg
 • 17.jpg

Od 16.09.2019 jesteś:

266479
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
? ? ? ? ?
Ten miesiąc
Poprzedni
Razem
101
553
1917
259845
12799
17374
266479

Twoje IP: 3.227.247.17
2021-01-19 03:24

youtube

fb

Polecamy