W okresie bardzo szybkiego wzrostu potwierdzonych przypadków COVID-19 w rejonie nowosądeckim - przypominamy i usilnie apelujemy o zachowanie wszelkich środków bezpieczeństwa przed zarażeniem siebie lub innych koronawirusem. Nie wystarczy nosić maseczkę pod ustami dla ozdoby, ale należy nią skutecznie zasłaniać zarówno usta i nos, ponadto należy dezynfekować dłonie właściwym do tego środkiem. Dotyczy to zarówno kościoła, jak i innych obiektów i sytuacji...

Od poważnego podejścia do tej kwestii każdego zależy, czy ten niebezpieczny wirus będzie się dalej rozprzestrzeniał, czy też - wygaśnie.

W sobotę bezpośrednio po porannej Mszy świętej nasz kościół jest profesjonalnie odkażany przez naszych druhów z OSP w Paszynie, którym dziękujemy za tę troskę o nasze zdrowie i bezpieczeństwo. Nie zwalnia to jednak nikogo z czujności i odpowiedzialności za siebie i innych!

Przypominamy! Aby uchronić innych przed zakażeniem - przystępując do spowiedzi przy konfesjonale klękamy mając zasłonięty nos i usta i wcześniej zdezynfekowane ręce!

2021-01-20 13:46